Titles you rated
 Sakamoto DaysRated ★ 3.5 Sakamoto DaysRated ★ 3.5
 You and Everything ElseRated ★ 4.0 You and Everything ElseRated ★ 4.0
 TempestRated ★ 3.5 TempestRated ★ 3.5
 Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0 Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
 One DayRated ★ 4.5 One DayRated ★ 4.5
 Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 4.0 Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 4.0
 The PittRated ★ 4.5 The PittRated ★ 4.5
- Unknown SeoulRated ★ 4.0
 High Potential Season 1Rated ★ 4.0 High Potential Season 1Rated ★ 4.0
 Modern FamilyRated ★ 4.0 Modern FamilyRated ★ 4.0
 The Last of Us Season 2Rated ★ 2.5 The Last of Us Season 2Rated ★ 2.5
 The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0 The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
 Big Little LiesRated ★ 4.0 Big Little LiesRated ★ 4.0
 Big Little LiesRated ★ 4.5 Big Little LiesRated ★ 4.5
 The Sex Lives of College Girls Season 3Rated ★ 4.0 The Sex Lives of College Girls Season 3Rated ★ 4.0
 The Sex Lives of College GirlsRated ★ 4.0 The Sex Lives of College GirlsRated ★ 4.0
 The Sex Lives of College Girls Season 1Rated ★ 4.0 The Sex Lives of College Girls Season 1Rated ★ 4.0
 Anna Director's CutRated ★ 2.5 Anna Director's CutRated ★ 2.5
 American Manhunt: The Boston Marathon BombingRated ★ 3.5 American Manhunt: The Boston Marathon BombingRated ★ 3.5
 AdolescenceRated ★ 4.5 AdolescenceRated ★ 4.5