Titles you rated
Old PartnerRated ★ 2.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 1.0
Le Grand ChefRated ★ 2.5
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 3.5
Van HelsingRated ★ 3.0
The Smurfs 2Rated ★ 5.0
FuryRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
Despicable MeRated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
High School Musical 2Rated ★ 5.0