Movies
Ratings
482
MidsommarRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
HappyendRated ★ 5.0- We Couldn't Become AdultsRated ★ 4.0
The Wild RobotRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Mulholland DriveRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 5.0
BabylonRated ★ 4.5
Dark NunsRated ★ 2.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.5