Titles you rated
Batman BeginsRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0