Titles you rated
300Rated ★ 4.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.5
Shaun of the DeadRated ★ 3.5
Transporter 2Rated ★ 3.5
Mars Attacks!Rated ★ 3.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0
The Legend IIRated ★ 3.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.5
Bad Boys IIRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.5
AnacondaRated ★ 3.5
AntzRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5
xXxRated ★ 3.0
The CoreRated ★ 3.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
ArgoRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0