Series
Ratings
347
As You Stood ByRated ★ 3.0
Melo MovieRated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 3.0
Queen MantisRated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.5
Head Over HeelsRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 2.5
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 2.0
High Potential Season 1Rated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Nine PuzzleRated ★ 4.0
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 4.0
Running PointRated ★ 4.0
High CookieRated ★ 3.0
My Dearest NemesisRated ★ 2.5
TriggerRated ★ 3.0
Parole Officer, Lee Han ShinRated ★ 3.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
ConfessionRated ★ 4.0