Movies
Ratings
260
BLUE GIANTRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 4.0- Big fishRated ★ 4.5
RecalledRated ★ 1.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 3.5
Beauty WaterRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
Incredibles 2Rated ★ 4.5
I Am MotherRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
The Legend of HeiRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 0.5
Bird BoxRated ★ 4.0