Titles you rated
FlowRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
NonnasRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
High FidelityRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Officer Black BeltRated ★ 3.0
MaudieRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 3.0