Movies
Ratings
30
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
LooperRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 0.5
FuryRated ★ 4.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.5
Le Grand ChefRated ★ 2.5
Gone GirlRated ★ 4.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0