Movies
Ratings
129
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5
Nanny McPheeRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 3.5