Movies
Ratings
50
The MaskRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 3.5
Swing GirlsRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 2.0
ApocalyptoRated ★ 3.0
Brokeback MountainRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 1.5
BreathlessRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Lost in TranslationRated ★ 5.0
Love FictionRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0