Series
Ratings
24
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0- The FrogRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
The Man with 1000 KidsRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
BodyguardRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
The Devil's PlanRated ★ 3.0
BeckhamRated ★ 3.5
Behind Her EyesRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 2.5