Titles you rated
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
PixelsRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5
Clash of the TitansRated ★ 3.5
Hoodwinked!Rated ★ 1.0
Man of SteelRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 1.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5