Series
Ratings
44
Kill la KillRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.5
The Snow QueenRated ★ 3.5
Painter of the WindRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5