Movies
Ratings
65
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 2.5
WantedRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.0