Titles you rated
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 2.5
The PianistRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 2.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
The IslandRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 2.0
DerangedRated ★ 2.0
Men in BlackRated ★ 3.0
FriendRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 1.5
Romeo + JulietRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
2012Rated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0