Titles you rated
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
GloryRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Weathering With YouRated ★ 5.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
HuntRated ★ 4.5
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 5.0- Looking UpRated ★ 2.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The King's LettersRated ★ 0.5