Series
Ratings
151- Unknown SeoulRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Hot SpotRated ★ 4.0
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
ShōgunRated ★ 4.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.5
Tengoku DaimakyoRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 5.0
Through the DarknessRated ★ 5.0
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0