Titles you rated
Miss GrannyRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
Radio StarRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
A Frozen FlowerRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.5
HauntersRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.5