Titles you rated
Sleeping BeautyRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Me and MeRated ★ 4.0
I Don’t Fire MyselfRated ★ 4.0
Mood IndigoRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Hotel MumbaiRated ★ 4.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 4.0
Fermat's RoomRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Voice of SilenceRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 4.0
Wrath of ManRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
The SpiesRated ★ 2.5