Titles you rated
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 4.5- My 19 Year Old Sister-in-LawRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
TripleRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 0.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
What's Up FoxRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0- Haneuljae's MurderRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
PianoRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.0