Movies
Ratings
681
Under the Tuscan SunRated ★ 3.5
Mrs. Harris Goes to ParisRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
Eat Pray LoveRated ★ 3.0
BabylonRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Ticket to ParadiseRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.0
EmmaRated ★ 3.5
Northanger AbbeyRated ★ 3.5
Sense and SensibilityRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.0
The Brothers GrimmRated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Mood IndigoRated ★ 3.5