Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Bullet Train ExplosionRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Close Encounters of the Third KindRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Fall GuyRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 3.0
The Little PrinceRated ★ 3.5
CargoRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
The FallRated ★ 1.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.5
The Chef of South PolarRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Self/lessRated ★ 3.5
The DigRated ★ 3.5
Cape FearRated ★ 3.0
ChappieRated ★ 3.5