Titles you rated
 Hot Stove LeagueRated ★ 4.0 Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
 Hot SpotRated ★ 4.0 Hot SpotRated ★ 4.0
 Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0 Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
 Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0 Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
 Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0 Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
 Attack on TitanRated ★ 5.0 Attack on TitanRated ★ 5.0
 Attack on TitanRated ★ 5.0 Attack on TitanRated ★ 5.0
 Terminator ZeroRated ★ 4.0 Terminator ZeroRated ★ 4.0
 A Killer ParadoxRated ★ 3.5 A Killer ParadoxRated ★ 3.5
 The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5 The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
 SignalRated ★ 4.5 SignalRated ★ 4.5