Series
Ratings
12
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0