Series
Ratings
59
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5- GintamaRated ★ 5.0
Handa-kunRated ★ 2.0
Heaven's Design TeamRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Space ForceRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5- MonsterRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
- 데스노트Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5