Titles you rated
ObsessedRated ★ 0.5
King KongRated ★ 4.5
The ConcubineRated ★ 1.0
CarolRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 2.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0
World War ZRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 4.5
MarathonRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 5.0
The Divine WeaponRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.5