Series
Ratings
79
Hot BrothersRated ★ 4.0- Reckless ChallengeRated ★ 3.5
- 5minstealer: Infinite ChallengeRated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Family Outing Season 1Rated ★ 5.0- Unanswered questionsRated ★ 4.5
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0