Titles you rated
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
TV Novel Dear My SisterRated ★ 2.5
Strike LoveRated ★ 2.5
The LegendRated ★ 1.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 2.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 1.5
IljimaeRated ★ 2.5
A Man's StoryRated ★ 2.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 2.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 2.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 2.0
A Little Love Never HurtsRated ★ 1.5
Queen of HousewivesRated ★ 2.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Golden FishRated ★ 3.0