Titles you rated
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.5
Nameless GangsterRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
Nick and Norah's Infinite PlaylistRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
The KingRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5