Series
Ratings
86
MRated ★ 4.5
TomatoRated ★ 4.5- IslandRated ★ 4.5
- Precious FamilyRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Thousand Years of LoveRated ★ 2.5
SandglassRated ★ 5.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 3.0
My Father is StrangeRated ★ 4.5
Something in the RainRated ★ 3.5
My Rosy LifeRated ★ 3.5
East of EdenRated ★ 3.5
Thank YouRated ★ 3.5
MistyRated ★ 3.5- You Are My DestinyRated ★ 3.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 4.0
Women of the SunRated ★ 4.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.0
NonstopRated ★ 4.0