Movies
Ratings
71
District B13Rated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 3.5
WantedRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.5
GravityRated ★ 2.0
The ProposalRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
JumperRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 2.5
Notting HillRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 3.0