Series
Ratings
209
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
BroadchurchRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
Happy ValleyRated ★ 4.0
The Umbrella AcademyRated ★ 4.0
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 5.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
BloodhoundsRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 3.5
CelebrityRated ★ 3.0
The Marvelous Mrs. MaiselRated ★ 4.0