Titles you rated
Extreme JobRated ★ 5.0
PaprikaRated ★ 5.0
Park Hwa-youngRated ★ 5.0
MinariRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Flying ColorsRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.5
Thread of LiesRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 3.0
ConfessionsRated ★ 4.0
ExitRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 3.0
CarolRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.5
Bad GeniusRated ★ 5.0