Movies
Ratings
1111
Stop Making SenseRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Weekend in TaipeiRated ★ 2.0
Minecraft: The MovieRated ★ 3.0
Better ManRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
1st KissRated ★ 3.5
Civil WarRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
TrapeziumRated ★ 2.5
WickedRated ★ 4.0
Cross RoadRated ★ 3.0
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 2.5
She and Her CatRated ★ 3.0
Voices of a Distant StarRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5