Titles you rated
War of the ArrowsRated ★ 4.5
WantedRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Stuart LittleRated ★ 4.5
District B13Rated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
MulanRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 5.0
FriendRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.5