Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 1.5
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
TwelveRated ★ 1.0
TriggerRated ★ 2.0
IronheartRated ★ 1.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
I Am Groot Season 2Rated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0
KarmaRated ★ 3.5
Hyper KnifeRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
The Comeback: 2004 Boston Red SoxRated ★ 3.5
Too Bright For RomanceRated ★ 3.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 3.0