Movies
Ratings
53
The NeighborsRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
FrequencyRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 4.0
Once Upon a TimeRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0