Movies
Ratings
125
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 3.0
Kingsglaive: Final Fantasy XVRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
King of PrismRated ★ 3.0
King of Prism: Pride the HeroRated ★ 4.0
Ella EnchantedRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of ShamballaRated ★ 3.5- LadybugRated ★ 3.0
Jimmy Neutron: Boy GeniusRated ★ 3.5
Barefoot GibongRated ★ 3.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 3.0