Series
Ratings
93
Game of ThronesRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
On AirRated ★ 4.5- Eyes of DawnRated ★ 4.5
H.I.TRated ★ 3.5- Merry MaryRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
Thank YouRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 5.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 4.0
How Long I've KissedRated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5