Movies
Ratings
37
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Patch AdamsRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 1.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 0.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.5
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 0.5
Iron Man 3Rated ★ 0.5
The Dark KnightRated ★ 0.5
Pan's LabyrinthRated ★ 0.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 0.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0