Titles you rated
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Queen of CrimeRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5
The Lego Batman MovieRated ★ 3.5
LoganRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 2.5
After the StormRated ★ 4.0
Jekyll & Hyde: The MusicalRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
ConfessionsRated ★ 4.0
Pitch Perfect 2Rated ★ 3.0
Pitch PerfectRated ★ 2.5