Movies
Ratings
663
A Star Is BornRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 2.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 1.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
CruellaRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
DuneRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 4.0