Titles you rated
Here Comes Mr. OhRated ★ 3.0
Wonderful DaysRated ★ 3.0
Women of the SunRated ★ 3.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.0
Miss KoreaRated ★ 2.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0- Mr. QRated ★ 4.0