Titles you rated
- Survival FamilyRated ★ 1.0
UnlockedRated ★ 1.5- My Dad and Mr. ItoRated ★ 2.0
Call Me ChihiroRated ★ 2.0
A Star Is BornRated ★ 3.0
InnocenceRated ★ 2.5
RememberRated ★ 1.0
On the LineRated ★ 2.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 2.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
20th Century GirlRated ★ 1.5
The Noel DiaryRated ★ 2.0
In Our PrimeRated ★ 1.5
BrokerRated ★ 2.0
The Point ManRated ★ 1.0
Decision to LeaveRated ★ 3.0
ShopliftersRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 1.0