Titles you rated
Green FishRated ★ 5.0
RoundersRated ★ 5.0
NomadlandRated ★ 4.5
Rebel RidgeRated ★ 2.0
HeatRated ★ 5.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 2.5
The Family ManRated ★ 3.0
American GangsterRated ★ 4.5
The KillerRated ★ 4.0
UselessRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
The Eight MountainsRated ★ 4.0
A HeroRated ★ 5.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 4.5
The MasterRated ★ 4.0
Nelly and Monsieur ArnaudRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5