Movies
Ratings
27
New TrialRated ★ 4.5
Don't BreatheRated ★ 4.5
21Rated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
FamilyhoodRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0