Movies
Ratings
663
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 2.5
Fight ClubRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The BeekeeperRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
RansomedRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Bad GeniusRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5