Series
Ratings
22
BerserkRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
Solo LevelingRated ★ 4.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
ClaymoreRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 0.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5