Titles you rated
Superman ReturnsRated ★ 2.0
NoahRated ★ 2.0
The WailingRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 2.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
ThorRated ★ 2.0
Man of SteelRated ★ 1.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
The WhistleblowerRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 0.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.5
War HorseRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 3.5